Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká na základě závazného potvrzení objednávky. Za závazné se považuje potvrzení telefonické, faxové, objednávka přes e-shop, případně e-mailem.

Dodání zboží realizujeme prostřednictvím cenného balíku České pošty nebo PPL. Zboží je na skladě.

V případě volby vyzvednutí zboží na prodejně rezervujeme věci na dobu 3 pracovních dnů. Případně dle individuální domluvy.

Pokud vznikne problém s doručením na straně kupujícího a opakovaně není možné zásilku doručit a dojde k vrácení objednaného výrobku zpět k odesílateli, budou na kupujícím vymáhány všechny náklady spojené s dopravou.

 

Reklamační řád

Na zboží, zakoupené v internetovém obchodě www.nana-vogue.cz, se nevztahuje žádná záruka neboť se jedná o zboží z druhé ruky. Garantujeme ale vrácení peněz v případě, že zboží nebude sedět. Ke každému zboží je přikládána faktura, která slouží jako záruční list. Proto prohlédněte objednávku bezprostředně po přijetí.

Nároky z odpovědnosti za vady, či neshody s obchodní smlouvou a ze záruky (reklamace), se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Záruka je také neplatná, pokud byl na záručním listě změněný název zboží, ztrátou záručního listu nebo faktury nebo vypršením záruční doby. Reklamované zboží nám musí být doručeno spolu s písemným, řádně specifikovaným oznámením vad. Reklamované zboží musí být zasláno řádně zabalené proti poškození při přepravě, nejlépe v původním obalu. Musí být přiložen originální doklad o koupi zboží v internetovém obchodě www.nana-vogue.cz, který je zároveň záruční list.

Náklady spojené se zasláním reklamovaného zboží směrem od zákazníka nese zákazník. V případě kladného vyřízení reklamace se vrací částka či vyměněné zboží na náklady www. nana-vogue.cz. Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní.

Porušený balík (otevřený balík, odlepená páska) vždy odmítněte převzít.

Při nesplnění Záručních podmínek nebude možné uznat reklamaci na výrobek. Ostatní podmínky se řídí dle §616 - §627 Občanského zákoníku, Směrnice Evropského parlamentu a Rady 1999/44/ES a Zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele. Internetový obchod www. nana-vogue.cz si vyhrazuje právo na změny těchto Záručních podmínek bez předchozího upozornění, a proto prosím kontrolujte podmínky vždy při nákupu.

 

Záruka vrácení peněz

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. 9. 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost jej bez uvedení důvodu vrátit a budou vám zpět zaslány peníze.

Pokud hodláte takto učinit, prosím pošlete nám informační e-mail, že vracíte zboží a jakým způsobem se mají vrátit peníze (bankovním převodem, nebo složenkou). Podmínkou vrácení peněz je: zboží musí být naprosto neporušené, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje. Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od převzetí zboží. Vráceny budou pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírka nebude přijata. Peníze za vrácené zboží vám budou zaslány zpět bankovním převodem nebo složenkou.

O vyřízení reklamace i vrácení peněz budete vždy informováni e-mailem či telefonicky.

Adresa pro vrácení zboží:

Nana Vogue  

Julie Zajfertová

Vandrlice 223

Praha- západ

252 10

 

Platba a dodání

Zboží je možné zaplatit dvěma způsoby: na dobírku či převodem na účet. V současné době doručujeme zboží po celé České republice a nově i na Slovensko prostřednictvím PPL. 

Dobírka:  190 Kč poštovné a balné v rámci ČR

                 290 Kč poštovné a balné v rámci SK

Za zboží zaplatíte při předání balíku od České pošty. Zboží máme na skladě. Po obdržení objednávky se zboží předá na poštu a odešle zákazníkovi jako obchodní balík.

Ten je ve většině případů doručen za jeden den. Objednávka o víkendu je zpracována nejpozději v pondělí dopoledne.

V případě porušení balíku zásilku odmítněte přijmout a podejte nám o tom informaci pomocí e-mailu či telefonicky.

UPOZORNĚNÍ: Zboží v hodnotě nad 5000Kč lze uhradit POUZE bankovním převodem! Zboží v tomto případě odesíláme po připsání peněz na bankovní účet expresní službou a obdržíte jej do druhého dne.

Za zboží i poštovné zaplatíte převodem na náš účet. Po připsání platby vyexpedujeme balík a ten pomocí PPL je ve většině případů doručen do 2 dnů.

Číslo účtu: *230291376/0300* ČSOB

Pokud vás doručovatel nezastihne doma, dostanete oznámení do schránky, balík je pak možno do *7 dnů* vyzvednout přímo na poště, jinak se vrátí zpět do obchodu a Nana Vogue bude požadovat peníze za poštovné po zákazníkovi.

 

Ochrana osobních údajů

K osobním informacím poskytnutým e-shopu Nana Vogue mají přístup pouze oprávněné osoby, které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené postupy a povinnosti.

Osobní údaje jsou použity pouze pro účel nákupu na www.nana-vogue.cz dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací a nejsou poskytovány třetím osobám či subjektům.

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.