Elie Saab

1 položek celkem

Elie Saab

Libanonský návrhář Elie Saab založil svou značku ve svých 18 ti letech, kdy přišel do Paříže ze svého rodného Libanonu. Nevystudoval žádnou školu a vše co umí dokázal jako samouk. To mu však vůbec nebránilo v tom, aby ohromil vládce italské a francouzské módy. V roce 1998 představil svou první show v Miláně. V roce 2003 byl pak Syndikátem Hatue Couture pozván, aby se stal jejich členem, na což Elie Saab kývnul.

Šaty, ženy je milují, touží po nich. Elie Saab vytváří přímo takové, které si získaly celý svět. Není to ale náhoda, začínal už jako dítě. Ve svém rodném městě Beirut od svých devíti let šil šaty pro své sestry. V osmnácti si otevřel vlastní ateliér a o několik let později už měl přehlídky v Římě, Miláně i Paříži. Mnoho hvězd červeného koberce si oblíbilo jeho tvorbu. Mezi nimi třeba Angelina Jolie, Beyoncé, Celine Dion nebo i princezna Monaka.

Z jeho módních přehlídek vyzařuje elegance a smyslnost. Návrhář používá hlavně jemné barvy, ale nebojí se ani třeba křiklavé červené. Šaty jsou šité tak, aby zdůraznily ženské křivky a ukázaly jemnost. Sofistikované dlouhé róby s něžnou síťovinou tvoří skvělé duo. Nechybí ani šifon pokrytý křišťály.
Každý model je jedinečný. Elie se nesnaží jít s dobou, šaty jsou klasikou, která zůstane a on to moc dobře ví.

www.eliesaab.com

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.