Dsquared2

Dsquared2

Za značkou Dsquared2 stojí kanadská dvojčata Dean and Dan Caten, kteří působí ve světě módy od roku 1984 a nasbírali zkušenosti v nejrůznějších módních domech v New Yorku a Itálii. Kanadský důvtip spojený s italským krejčovstvím snoubil značku, která má odrážet novou rovinu luxusu.
Značka zaujímá stále širší veřejnost a nechává v kolekcích působit svůj rodný sexy a provokativní styl. Jejich výraznost na sebe nechala upozornit i mnohým hvězdám. Dsquared2 je proslulá také svými netypickými módními přehlídkami, kde se mísí hudba a divadlo a návštěvníka přehlídka příjemně uvolní a pobaví.

Značka se neoddělitelně dostala do podvědomí hudebních celebrit. Prezentují ji například Lenny Kravitz, Justin Timberlake, Ricky Martin, Simon Webbe, Robbie Williams, mezi ženami Nelly Furtado,Christina Aguilera, Rihanna či Brintey Spearse. Kolekci dvojčat jsme mohli zahlédnout ale například v i Madonnině klipu "Don´t tell me" a reprezentovaly ji také supermodelky Naomi Campbell, Eva Herzigova, Karolina Kurkova and Fernanda Tavare.

Přestože Dsquared2 byly nejprve především pánské kolekce. Nyní se věnují i ženám. Dan Caten v jednom interview dokonce řekl: " Dsquared2 žena je sebevědová, výzarná a sexy. Výborný doplněk k našemu vzoru muže Dsquared2."

V roce 2003 obdrželi Dsquared2 ocenění “La Kore”, což je italské módní obdoba Oscara, kdy dostali titul "Nejoriginálnější návrháři". A mohou se pyšnit i dalšími tituly.

www.dsquared2.com

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.