Elie Tahari

1 položek celkem
elie tahari zajimavy vlneny kardigan na zapinani 1
9 874 Kč –84 %
ELIE TAHARI zajímavý vlněný svetr kardigan mini šaty 36
osobní vyzvednutí nebo odeslání do 48h
1 500 Kč
2832

Elie Tahari

vyrůstal v Izraeli a svou cestu do New Yorku absolvoval s pouhými 100 dolary v kapse. V 70. letech byl představen módnímu průmyslu, když pracoval pro butik s názvem  Greenwich Village.

Elie Tahari byl v té době inspirován diskotékovou dobou a jeho první kolekce byly tímto poznamenány. Jeho flitrové šaty zapříčinily vzniku jeho vlastní značky Elie Tahari. Jeho kreace byly tak úžasné, že se stal jedním z mála módních návrhářů, kteří si v roce 1974 otevřeli butik na Madison Avenue.

Jeho předností bylo a je, že Elie tuší, co žena v danou sezónu chce dříve než ona sama. V roce 2006 značka Elie Tahari představila kompletní mužskou řadu včetně módních doplňků a rovněž kolekci kabelek. V roce 2008 rozvoj značky i nadále pokračuje. Elie Tahari představuje košile pro muže, kravaty a kožené doplňky a navíc i řadu šperků.

V roce 2012 firma expanduje i do dalších zemí mimo Evropu a to do Korei, Dubai, Řecka a Mexika a stává se mezinárodní a světově známou.

www.elietahari.com

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.