John Galliano

John Galliano 

"Jsem tady, abych přiměl lidi snít, sváděl je ke koupi krásného oblečení a snažil se vytvářet úžasné šaty podle svých nejlepších schopností. To je moje povinnost", John Galliano.

Mládí s náboženskými obřady a kulturou oblasti zalité sluncem se pro Johna Galliana stalo stálou inspirací. Jeho charakteristickým rysem se stal stylistický eklekticismus spojený s latinskou tradicí parádit se.

Po neúspěších v Anglii, protože se odvážil promítnout do kolekcí své nekonvenční sny začal John Galliano předvádět v Paříži. Stal se uměleckých ředitelem společnosti Christian Dior a představil svou první kolekci krejčovského umění. Oživil módní dům jak finančně tak kreativně.

John Galliano v součastnosti nadále navrhuje vlastní kolekce pro muže a ženy v Paříži, městě kde získal statut královské moci v módě.

www.johngalliano.com

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení