O nás

NANA VOGUE (outlet & vintage)

je vintage a outlet obchod s luxusním oblečením, který se snaží vyniknout hlavně svou pečlivostí při výběru každého prodávaného kousku. Můžete zde najít luxusní outlet známých módních značek a originální vintage, které není běžně k dostání.

Jsme také rádi, že prodejem vintage oblečení můžeme i trochu přispět přírodě a naší budoucnosti. Není pak třeba další a další výroby nového oblečení. 


Vintage

Vintage si lze se ve spojitosti s módou představit jako retro nebo klasiku minulých let jako dělali například Chanel nebo Dior. V těchto modelech se odráží vysoká kvalita a poctivost a díky tomu také nikdy nezestárnou.

Jak můžeme vidět z letošních nebo loňských kolekcí, vintage, klasika a retro budou vždycky „in“. Právě proto vás investice do takovéhoto kousku nechá vyniknout při každé příležitosti.

Pojem VINTAGE v Čechách není moc zažitý, jeho význam znají spíše země, jako je Francie nebo Anglie, kde je tento styl velmi populární a lze tam najít více obchůdků zaměřujících se na tuto dnes již netypickou módu. V České republice je to tedy něco nového, a proto by náš obchod rád přiblížil tento trend i českým příznivcům módy. Vintage oblečení vozíme nejčastěji ze země módy Francie.

Pokud si chcete pořídit exkluzivní vintage kousek, musíte počítat s tím, že sáhnete hlouběji do peněženky. Je to kus historie a možná jedinečný kousek na celém světě.


Outlet

Outlet Nana Vogue znamená prvotřídní kvalitní zbožísvětoznámé značky a módní návrháři, které v Čechách jen obtížně seženete. Pokud se rádi oblékáte do značkového, luxusního, originálního a kvalitního, nebo jen neobyčejného oblečení, je náš luxusní outlet právě pro vás. Navíc potěší to, že v outlech zaplatíte přibližně třetinu původní ceny zboží.

V naší outletové části naleznete nové kousky od populárních návrhářů a módních značek nejlepší kvality. Outletové oblečení vybíráme většinou v Německu, Italii a Americe.
Slovo outlet znamená return clothing a jak sami víte, móda se neustále vrací.

Naším outletovým oddělením jsme chtěli zpřístupnit některé světoznámé značky. Hlavně je to stále krásné, originální a kvalitní oblečení.

V Nana Vogue však celkově outlet a vintage moc nerozdělujeme. Chtěli jsme se bez ohledu na nový outlet nebo starou neopakovatelnou klasiku vintage zaměřit na krásné oblěčeníluxusní oblečenímódní návrhářesvětové značkyvýbornou kvalitu materiánů a zpracování nebo prostě jen něco originálního, co se opravdu jen tak někde nesežene a co vám bude slušet a padnout a s čím hlavně vy vybudete nadšeni.

Kromě oblečení u nás můžete nakoupit i nejrůznější doplňky, boty, kabelky, šátky, ale i bižuterii českých i zahraničních návrhářů.

Napsali o nás:

Dolce Vita, březen 2011

 

Dolce Vita Dolce Vita 2 Dolce Vita 3

 

ELLE.cz listopad 2010

elle_clanek_vimtage copy

 

 ICE magazín, jaro 2010

ice_magazineice_magazinice_magazine_2

 


Fashionbook.cz, web o módě - leden 2010 

fashionbook

Nana Vogue je nový outlet a vintage obchod s luxusním oblečením, který se snaží vyniknout hlavně svou pečlivostí při výběru každého prodávaného kousku. Můžeme zde najít dvě kategorie oblečení, a to outlet známých módních značek a originální vintage, které nejsou jen tak k dostání . Vintage si lze se ve spojitosti s módou představit jako retro nebo klasiku minulých let jako dělali například Chanel nebo Dior. V těchto modelech se odráží kvalita a poctivost a díky tomu také nikdy nezestárnou. Jak můžeme vidět z letošních nebo loňských kolekcí, vintage, klasika a retro budou vždycky „in“. Právě proto vás investice do takovéhoto kousku nechá vyniknout při každé příležitosti a můžete si být jistá, že sebe upozorníte. Nana Vogue se snaží dbát na kvalitu a originalitu a chce přinést něco nového pro zákaznice, které hledají něco odlišného od tradiční konfekce, kterou můžeme najít v nákupních centrech. Jak již bylo řečeno, každý kus je originál a proto vám do oka nemusí padnout každý, ale buďte si jistá, že si vás ten váš pravý kousek najde. “O to větší radost udělá našim zákaznicím i nám, když vidíme, že nějaký kus zákaznici perfektně padne. Jakoby čekal právě na ni.“ říká majitelka obchodu. Kromě oblečení zde můžete nakoupit i nejrůznější doplňky, boty, kabelky, šátky, ale i bižuterii českých i zahraničních návrhářů. Veškerý sortiment s podrobným popisem najdete na www.nana-vogue.cz

 

časopis Style - Prosinec 2009

     

Retro šaty jako pro Twiggy! Mnoho slavných stytistů se shoduje v tom, že ty nejlepší kousky se vždy najdou ve vintage obchodech. Je libo kabelku Chanel za 13 000 Kč nebo šaty Valentino za 8 000 Kč? Ve vintage obchodech žádný problém. Jeden takový před pár týdny otevřel své brány v centru Prahy. Jmenuje se Nana Vogue a najdete ho v Benediktské ulici číslo 8.

 časopis Marianne - září 2009

     

Nový outlet Nana Vogue v Praze. Outletů není nikdy dost. Oblečení je mnohdy o 60% levnější než v buticích. Že to není zrovna z aktuální kolekce vás tolik trápit nemusí. Oblečení značek Versace, Armani, Max Mara, Cerruti a Hugo Boss můžete od 1. října koupit v outletu Nana Vogue, Benediktská 8, Praha 1. Majitelka dokonce slibuje vintage (starý designerský kousek) módu značek Escada, Ungaro a Lacroix. Vintage šaty od klas

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.