Možnost vrácení

Reklamační řád

Na zboží, zakoupené v internetovém obchodě www.nana-vogue.cz, se nevztahuje žádná záruka neboť se jedná o zboží z druhé ruky. Garantujeme ale vrácení peněz v případě, že zboží nebude sedět. Ke každému zboží je přikládána faktura, která slouží jako záruční list. Proto prohlédněte objednávku bezprostředně po přijetí.

Nároky z odpovědnosti za vady, či neshody s obchodní smlouvou a ze záruky (reklamace), se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Záruka je také neplatná ztrátou záručního listu nebo faktury nebo vypršením záruční doby. Reklamované zboží nám musí být doručeno spolu s písemným, řádně specifikovaným oznámením vad. Reklamované zboží musí být zasláno řádně zabalené proti poškození při přepravě, nejlépe v původním obalu. Musí být přiložen originální doklad o koupi zboží v internetovém obchodě www.nana-vogue.cz.

Náklady spojené se zasláním reklamovaného zboží směrem od zákazníka nese zákazník. V případě kladného vyřízení reklamace se vrací částka či vyměněné zboží na náklady www. nana-vogue.cz. Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní.

Porušený balík (otevřený balík, odlepená páska) vždy odmítněte převzít.

Při nesplnění Záručních podmínek nebude možné uznat reklamaci na výrobek. Ostatní podmínky se řídí dle §616 - §627 Občanského zákoníku, Směrnice Evropského parlamentu a Rady 1999/44/ES a Zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele. Internetový obchod www. nana-vogue.cz si vyhrazuje právo na změny těchto Záručních podmínek bez předchozího upozornění, a proto prosím kontrolujte podmínky vždy při nákupu. 

Záruka vrácení peněz

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. 9. 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost jej bez uvedení důvodu vrátit a budou vám zpět zaslány peníze.

Pokud hodláte takto učinit, pošlete nám informační e-mail, že vracíte zboží a jakým způsobem se mají vrátit peníze (bankovním převodem - číslo účtu). Podmínkou vrácení peněz je: zboží musí být naprosto neporušené, ve stejném stavu, jako bylo zasláno, dobře zabalené a s originálním paragonem. Zákazník také musí poslat informační e-mail a to do 24. hodin od doručení zboží, že zboží vracíte a odeslat zásilku na níže uvedenou adresu a to do 14 dnů od převzetí zboží. Při dodržení těchto podmínek budou vráceny peníze za zboží, nikoli poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírka nebude přijata. 

O vyřízení reklamace i vrácení peněz budete informováni e-mailem či telefonicky.

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.