Informace k zaslání a osobnímu odběru

Dodání prostřednictvím PPL

Zboží doručujeme po celé České republice, na Slovensko a do jiných zemi po dohodě a to prostřednictvím kurýrní služby PPL (nebo České pošty)

Zboží máme na skladě nebo na prodejně. Po obdržení objednávky zboží připravíme, zkontrolujeme, zabalíme a odešleme zákazníkovi do několika dnů od objednání. 

Ve velice výjimečných případech se může poslání prodloužit. V tomto případě vás budeme kontaktovat telefonicky s informacemi.

Standartně je balík doručen následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod a to po telefonické dohodě k řidičem (řidič vás před doručením kontaktuje)

 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě na adrese adrese Národní Obrany 9, Praha 6. 

Zboží máme na skladě nebo na prodejně. Po obdržení objednávky zboží připravíme, zkontrolujeme a informujeme vás telefonicky, popřípadně prostřednictvím sms zprávy. 

Ve velice výjimečných případech se může poslání prodloužit. V tomto případě vás budeme kontaktovat telefonicky s informacemi. 

V případě osobního odběru si prosím připravte hotovost, děkujeme.

 

Osobní odvoz - NOVĚ!

Je možné již ted objednat osobní odvoz s možností vyzkoušení a zaplacení na místě. Například v pohodlí vašeho domova nebo v práci. V tomto případě zatím domlouváme termín telefonicky na čísle 777 710 130 a platba je možná pouze v hotovosti. Se zbožím přijede osoba, která se orientuje v módě (materiálech, velikostech, stylu). Služba je zpoplatněna startovací jednotnou cenou po Praze 190,-. Je možná i individuální dohoda mimo Prahu. 

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.