Dolce & Gabbana, Strana 2

28 položek celkem

Dolce & Gabbana

Dvojice Domenico Dolce a Stefano Gabbana spolu působí na módním jevišti, jako osobní i pracovní partneři. Vítězná kombinace Dolceho krejčovského perfekcionalizmu a Gabbanova inscenačního umění učinila v dnešní době ze značky motor. Dokázali si vydobýt místo na nejprestižnějších příčkách módního průmyslu.

Dolce & Gabbana navrhují oblečení a doplňky pro mnoho celebrit, mezi kterými stojí za zmínku spolupráce s Madonnou, které připravovali mimo jiné také oblečení na její dvě světová turné.

Charakteristické estetické znaky - sicilská dívka (černé punčochy, černá krajka, venkovská sukně, šátek s třásněmi), italská svůdkyně (korzet, vysoké podpadky, spodní prádlo jako vnější oděv) a sicilský gangster (pruhovaný oblek, elegantně krejčovské zpracovaní, měkký vlněný klobouk).

Pro modely Dolce & Gabbana jsou typické jednoduché střihy, zvířecí vzory a elegantní černá barva. Nechají vyniknout extravaganci a ženskosti a dramatičnosti. Dolce a Gabbana jsou odpovědí módy na viagru, představují plně pulzující sílu italského stylu.

www.dolcegabbana.com

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.