Dodání prostřednictvím PPL

Zboží doručujeme po celé České republice, na Slovensko a do jiných zemi po dohodě a to prostřednictvím kurýrní služby PPL

Zboží máme na skladě nebo na prodejně. Po obdržení objednávky zboží připravíme, zkontrolujeme, zabalíme a odešleme zákazníkovi do 48 hodin od objednání. Objednávka o víkendu či svátku je zpracována nejpozději v úterý dopoledne nebo druhého pracovního dne v případě svátků. 

Ve velice výjimečných případech se může poslání prodloužit. V tomto případě vás budeme kontaktovat telefonicky s informacemi.

Standartně je balík doručen následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod a to po telefonické dohodě k řidičem (řidič vás před doručením kontaktuje)

 

Osobní odběr

Osobní odběr je na dočasně na adrese Benediktská 8, Praha 1 (za OD Kotva).  Prodejna na mapě.
Nový showroom chystáme na adrese Národní Obrany 9, Praha 6. 

Zboží máme na skladě nebo na prodejně. Po obdržení objednávky zboží připravíme, zkontrolujeme a informujeme vás telefinicky nebo prostřednictvím sms zprávy a to do 48 hodin od objednání. Objednávka o víkendu či svátku je zpracována nejpozději v úterý dopoledne nebo druhého pracovního dne v případě svátků. 

Ve velice výjimečných případech se může poslání prodloužit. V tomto případě vás budeme kontaktovat telefonicky s informacemi. 

V případě osobního odběru si prosím připravte hotovost, děkujeme.

 

Osobní odvoz - NOVĚ!

Protože uvažujeme zrušení kamenné prodejny, je možné již ted objednat osobní odvoz s možností vyzkoušení a zaplacení na místě. Například v pohodlí vašeho domova nebo v práci. V tomto případě zatím domlouváme termín telefonicky na čísle 777 710 130 a platba je možná pouze v hotovosti. Se zbožím vždy přijede osoba, která se orientuje v módě (materiálech, velikostech, stylu). Služba je zpoplatněna startovací jednotnou cenou po Praze 190,-. Je možná i individuální dohoda mimo Prahu.