Chanel

Chanel je jednou z nejslavnějších módních značek.

Gabrielle "Coco" Chanel, jedna z nejvlijnějších žen 20.století. Poté, co Chanel uvádí své první kolekce, způsobuje revoluci v oblékání. Ženy s radostí odhazují šněrovačku a vrhají se na pohodlné jednoduché elegantní šaty, kostýmy, kloboučky a boty na ploché podrážce.

Móda Chanel to jsou žerzejové šaty a mnohoúčelové kostýmky, prošívané kabelky na kovových řetízcích přes rameno. Jednoduchá bižuterie, kterou Chanel dlouho a ráda tvořila. Nejtypičtější jsou asi kaskádové náhrdelníky namíchané z umělých a pravých perel.

Chanel na svých modelech používala neobyčejnou jednoduchost, ale přesto vždy velmi efektní. Chanel ráda tvrdila, že eleganci umocňuje krásný materiál, barva, preciznost zpracování a dokonalý přesně provedený střih, který je padnoucí a pohodlný.

Dnes je módní ředitel Karl Lagerfeld. Tvíd se proměnuje v měkké kamaše, lásku ke sportu a životu v přírodě vyjadřují snowboardy a surfy se značkou Chanel.

Coco Chanel a Karl Lagerfeld mají společnou především lásku k současnosti a budoucnosti. Chanel kdysi řekla: "Nejsem ani v minulosti, ani v předvoji. Můj styl sleduje život."

www.chanel.com

položek: 1

Nastavit vzestupně