Hřejivé pohlazení aneb Týden kašmíru v Nana Vogue


Milé zákaznice, připravily jsme pro vás Týden kašmíru!

S podzimním ochlazením se nejedna z nás chce zahalit do příjemně hřejivých svetrů, roláků, plédů, vest či šatů. Oblečení z kašmíru totiž nejen neobyčejně hřeje, ale je velice jemné, hebké a příjemné na těle. Kdo kašmír oblékne, podlehne.

Hebký na dotek

Není divu, že je kašmír tak žádaný. Kašmírová vlna je totiž výjimečná. Kašmírové kousky hřejí mnohem víc než jejich “kolegové” z vlny ovčí. Navíc skvěle drží tvar, nevyblednou, nevytahují se. Za vaši péči vás odmění dlouhou životností.

Výjimečnost se vším všudy

Kašmírová vlna je neobyčejným materiálem. Říká se, že je jednou z nejvzácnějších přírodních textilií na světě. Získává se vyčesáváním tzv. podsady - spodní vrstvy srsti - vzácné kozy kašmírské. Ta žije v himálajských oblastech ve velmi vysokých nadmořských výškách. Podsada kašmírských koz je jemná, hustá, dokonale chrání před silnými mrazy, které v oblasti klesají až na minus 40 stupňů. Vláken té nejvyšší kvality není moc, proto se jich dá z kašmírské kozy ročně získat jen 50 až 150 gramů. Oblečení z vláken má vynikající vlastnosti, proto se jemnost kašmírových svetrů nedá porovnat s žádnými jinými svetry. Za zmínku jistě stojí i jejich hřejivost – jsou zhruba šestinásobně hřejivější než například svetry z ovčí vlny. S kašmírovým svetrem vám tedy zima rozhodně nebude.

A jaké kašmírové kousky najdete u nás v Nana Vogue?

Nabízíme kašmíry exkluzivních značek. Za zmínku stojí Ralph Lauren a jeho exkluzivní kolekce black label (v České repulice není k mání), dále kašmíry značek Chanel, Loro Piana, Prada a mnoho dalších. Koupíte u nás ale i další značky a jejich kousky za bezkonkurenční ceny: svetry od 1590 Kč, šaty od 3590 Kč. Pro velký zájem jsme náš sortiment obohatili také o další úpletové výrobky, o svetry a šaty z různých druhů vln a hedvábí.

Naší nabídku z kašmíru uvidíte zde.