Filmy, které odstartovaly módní revoluci

Módní inspiraci můžeme najít všude, nemusí to být jenom přehlídková mola. Někdo se inspiruje v editorialech časopisů, někdo ve steet stylu, jiný v umění. Velmi často je to právě zajímavý film, který nastaví módní mantinely na spoustu měsíců dopředu.

Ponechme stranou černobílé filmy, kde by se jistě dala zdůraznit řada zajímavých jmen (kupříkladu Snídaně u Tiffaniho nebo Kleopatra), raději se zaměřme na novější filmy, z nichž které nás inspirují doposud. V tomto výčtu nemůžeme opomenou Annie Hall od Woodyho Allena. Diane Keaton se objevila v unisexovém stylu a ukázala ženám, jak může i křehké dívce slušet pánský oblek. Touto módou si inspirujeme doposud, smokingy v dámském provedení byly na přehlídkách k vidění i letos.

možnosti platby a dopravy
Zboží je možné platit převodem či dobírkou.
Oblečení zasíláme Českou Poštou nebo PPL. Objednávku je možné osobně vyzvednout po dohodě i na prodejně v ulici Národní Obrany, na Praze 6.
velikosti
V nadpisu produktu uvádíme českou (evropskou) velikost, které zboží odpovídá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení